Strona główna

Najnowsze aktualności:
Sparing U-17
2014-05-10 14:45:03

W dniu 09.05.2014 swój mecz sparingowy rozegrał rocznik U-17 z rówieśnikami z Agrykoli Warszawa . Spotkanie zakończyło się przegraną 1:3. To był sprawdzian przed innymi spotkaniami ligowymi !

Czytaj całość zwiń
Pierwszy mecz sparingowy najmłodszych
2014-05-10 14:40:04

W dniu 08.05.2014 swój mecz kontrolny zagrał najmłodszy rocznik ze swoimi rówieśnikami z Błonianki. Mecz był rozgrywany 3x15minut. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:5,ale wynik tu nie jest tak bardzo istotny.

Następny sparing,również rozegramy z Błonianką i odbędzie się w czwartek (15.05.2014) w ramach treningu.

Zwycięstwo po wcześniejszej porażce (U-14)
2014-05-04 14:46:20

W dniu dziejszym (04.05.2014) swój mecz wyjazdowy z LKS Tur Jaktorów rozegrał rocznik U-14.Od początku meczu Partyzant konstruował ciekawe i składne akcje po których padały kolejne bramki.Po pierwszej połowie wynik meczu był już rozstyrzygnięty,chodź Partyzant nie wykorzystał rzutu karnego.Do przerwy 0:7.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił nadal atakował Partyzant,chodź w drugiej połowie nie byli już tak skuteczni.

Całe spotaknie zakończyło się 0:10.

To jest to!!Uśmiech

Drugie zwycięstwo seniorów !
2014-05-02 16:24:46

W dniu 01.05.2014 o godzinie 1600  powinien rozpocząć się mecz seniorów z Relax Radziwiłłów. Z powodu niedojechania sędziów,mecz rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem,po przybyciu sędziów rezerwowych. Mecz rozpoczął się od wzajemnego rozpoznawania gry przeciwnika. Około 20 minuty Partyzant przejął inicjatywe strzelając 2 bramki. Wynik do przerwy 2:0.

Druga połowa rozpoczeła się od ataków gości z których jednak nie było zagrożenia dla bramki Partyzanta. Około 70 minuty ponownie przebudził się duch walki w zawodnikach gospodarzy w ostatnich 20 minutach zdobyli 3 bramki.

Wygrywając całe spotkanie 5:0

Trzymajmy,tak do końca rozgrywek !!!!! Uśmiech

Wyrównany,lecz przegrany mecz U-17
2014-05-02 16:14:20

W dniu 01.05.2014 o godz 1200 swój pierwszy mecz rundy rewanżowej rozegrał rocznik

U-17,przeciwnikiem naszej drużyny był UKS Cezar Konstancin.Pierwsza połowa była wyrównana i mecz toczył się w środku boiska, dopiero w końcówce pierwszej połowy Partyzant przeprowadził składną akcje po której padła pierwsza bramka. Wynik do przerwy 1:0.

Druga połowa rozpoczeła się od składnych akcji Cezara,po jednej z takich akcji był wykonywany rzut wolny po którym padł gol wyrównujący. Bramka ta podziałała na zawodników gospodarzy jak zastrzyk z adrenaliną. Zaczeli grać pomysłowo i kombinacyjnie,ale jak to jest w piłce nożnej niewykorzystane sytuacje się mszczą i to goście zdobywali kolejne bramki.

Mecz zakończył się wynikiem 1:4.