Strona główna

Najnowsze aktualności:
Drugi remis seniorów
2014-05-18 11:02:29

W dniu 17 maja 2014r o godz. 17:00 na własnym obiekcie drużyna seniorów grała z FC Płochocin. Pierwsza część meczu należała do gości, którzy szybciej uporządkowali swoją grę i przeprowadzali składniejsze akcje. Po jednej z takich sytuacji sędzia podyktował rzut karny, który został wykorzystany. Staracona bramka poskutkowała pozytywnie na zawodników Partyzanta, którzy zaczeli grać składnie i pomysłowo. Jedna z kontr zakończyła się zdobyciem bramki wyrównującej. Wynik do przerwy 1:1.

Druga połowa toczyła się w deszczowych warunkach w których lepiej radzili sobie zawodnicy Partyzanta . Stwarzali kolejne sytuacje bramkowe po których piłka trafiała w słupki i poprzeczki lub była wybijana z lini bramkowej. Więcej bramek w meczu już nie było,mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Poprawmy skuteczność !!!

Czytaj całość zwiń
Przegrana U-17
2014-05-18 10:53:43

Dnia 17 maja 2014r został rozegrany mecz Partyzant - Znicz Pruszków.Mecz od pierwszych minut toczył się pod dyktando przeciwników,którzy do przerwy prowadzili 0:3.

Druga połowa była bardziej wyrównana i zakończyła się wynikiem 1:2. Cały mecz zakończył się wynikiem 1:5.

Drugie zwycięstwo U-14 !
2014-05-11 17:39:05

W dniu dziejszym swój mecz na własnym boisku rozegrał rocznik U-14 z LKS Osuchów. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando drużyny Partyzanta swoją przewagę przypieczętowali zdobyciem bramki. Wynik do przerwy 1:0. W drugiej połowie nasza drużyna stwarzała kolejne sytuacje bramkowe, po których zostały zdobyte dwie kolejne bramki. Swoją sytuacje bramkową również wykorzystywali goście strzelając gola na 3:1 i takim wynikiem zakończyło się całe spotkanie.

Brawo, utrzymujmy takie wyniki !!!

Remis seniorów na wyjeździe !
2014-05-11 17:30:04

W dniu 10.05.2014 na wyjeździe seniorzy zagrali swój kolejny mecz rundy rewanżowej z Pogonią Grodzisk. Mecz rozpoczął się od dwóch fatalnych błędów obrony z Partyzanta z których skorzystali gospodarze i po 15 minutach prowadzili 2:0. W kolejnych minutach Partyzant uporządkował grę i stwarzał sytuacje bramkowe. Jedna z takich akcji zakończyła się zdobyciem bramki. Przed zakończeniem pierwszej połowy Partyzant wykonał rzut rożny po którym padła bramka wyrównująca. Wynik do przerwy 2:2.

W drugiej połowie obie drużyny stwarzały sytuacje bramkowe,ale były nieskuteczne . W doliczonym czasie gry nasza drużyna nie wykorzystała rzutu karnego. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Kolejna szansa za tydzień !!

Rozpoczęcie rozgrywek U-12
2014-05-10 14:55:17

W dniu dziejszym (10.05.2014) o godzinie 1100 swoje rozgrywki rozpoczął

rocznik U-12.

Grając na swoim boisku z Rysiem Laski.Mecz przebiegał pod dyktando zawodników z Partyzanta, pierwsza bramka padła w ostatnich minutach pierwszej połowy po wielu innych niewykorzystanych sytuacji. Wynik do przerwy 1:0.

W drugiej połowie sytuacja się nie zmieniła nadal atakowaliśmy, lecz nie skutecznie. Zemściło się to zdobyciem bramki przez gości,była to pierwsza kontra rywali. W ostatnich minutach meczu mieliśmy szanse zdobycia bramki zwycięskiej po mocnym strzale za pola karnego bramkarz sparował piłkę na słupek i po tej akcji sędzia zakończył mecz. Wynik meczu 1:1.