Strona główna

Najnowsze aktualności:
Przegrana seniorów
2014-05-25 09:46:31

W dniu 24 maja 2014 o godz. 17:00 na wyjeździe swój mecz z UKS Ambra Ołtarzew zagrali seniorzy, po słabym i żenującym spotkaniu nasza drużyna przegrała 3:1.

Jak najmniej takich spotkań.

Czytaj całość zwiń
Przegrana U-14
2014-05-25 09:42:44

W drugim meczu o godzinie 13:30 odbył się mecz rocznika U-14 z KS Ursus W-wa. Był to słaby występ naszej drużyny. Akcji pod bramkowych jak i z jednej tak i z drugiej strony było bardzo mało,gra toczyła się w środku pola. Jednak to goście obieli prowadzenie po indywidualnej akcji jednego z zawodników Ursusa. Wynik do przerwy 0:1. Obraz w drugiej połowie nie zmienił się nadal gra była słaba z obydwu stron. Drugą bramkę goście strzelili z rzutu karnego po ręce  jednego z naszych zawodników. Mecz zakończył się wynikiem 0:2.

Zwycięstwo U-12
2014-05-25 09:36:17

W dniu 24 maja 2014 na naszym obiekcie odbyły się dwa mecze. W godzinnach poranych odbyło się spotkanie rocznika U-12 z FC Komorów,którzy pokonali przeciwnika 1:0. Mecz do końca trzymał w napięciu goście groźnie kontrowali,a gospodarze stwarzali sytuacje bramkowe,których nie potrafili wykorzystać.

Kolejne zwycięstwo U-14
2014-05-21 19:56:03

W dniu 20 maja 2014r odbyła się 17 kolejka rocznika U-14 na wyjeździe z LKS Mszczonowianka.Od początku spotkania zawodnicy Partyzanta narzucali swój styl gry.Szybkie i kombinacyjne akcje zamieniały się na bramki. Wynik do przerwy 0:6.

W drugiej części meczu nasza drużyna nadal grała kombinacyjnie,lecz mniej skutecznie niż w pierwszej połowie strzelając trzy bramki. Całe spotaknie zakończyło się wynikiem 0:9.

Porażka U-12 z liderem
2014-05-20 20:26:50

W dniu 18.05.2014 swój kolejny mecz wyjazdowy rozegrał rocznik U-12 przeciwnikiem była drużyna MUKS Unia II W-wa. Mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy kontrolowali przebieg meczu od początku do końca. Ogrywając naszą drużynę 9:0, która pojechała na to spotkanie w mocno osłabionym składzie. Dołożył swoją cegiełkę rownież sędzia meczowy, który uznał kilka bramek strzelnych z spalonego,ponieważ niewiedział że te roczniki grają już na spalone.