Tabele - sezon 2017/2018
> Aktualności
Pierwszy mecz kontrolny seniorów
2014-07-30 21:24:47

W dniu dzisiejszym na naszym boisku odbył się mecz sparingowy seniorów z Raszynem II. Spotkanie zakończyło się wygraną Partyzanta 3:2 .

Kolejny mecz kontrolny seniorów odbędzie się na wyjeździe z drużyną LZS Błękitni Korytów.

Uśmiech

Czytaj całość zwiń
Turniej rocznika 2005 w Lesznie
2014-06-29 16:07:32

W dniu 28.06.2014 odbył się turniej o Puchar Wójta Gminy Leszno rocznika 2005r. W turnieju wzięło udział siedem drużyn:

- Znicz Pruszków II

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, gdzie w jednej grupie były 3 drużyn natomiast w drugiej grupie były 4 drużyny. Mecze rozgrywano na dwóch boiskach. Po meczach rozegranych w grupach wyłoniliśmy półfinalistów, a drużyny które nie wyszły z grup rozegrały mecze  od 5 do 7 miejsca.

Zostały również wręczone nagrody indywidualne:

Najlepszym zawodnikiem został zawodnik ze Znicza Pruszków I.

Najlepszym bramkarzem w turnieju okazał się zawodnik z Uni Boryszew.

Królem strzelców został zawodnik z Zaborowianki Zaborów.

Zdjecia z całego turnieju zostaną umieszczone w galerii zdjęć w zakładce inne.

Przegrana U-12
2014-06-22 21:46:30

W dniu dzisiejszym swój ostatni mecz  rundy rewanżowej zagrał rocznik U-12 na wyjeździe z KS Ursus W-wa. W pierwszej połowie nasza drużyna straciła jedną bramkę po bardzo słabej grze. Wynik do przerwy 1:0. W drugiej połowie Partyzant zaczął grać bardziej odważniej oraz składniej i gdy się wydawało,że doprowadzimy do remisu straciliśmy drugą bramkę. Stracony gol nie podłamał naszych zawodników nadal atakowaliśmy i jedna z akcji przyniosła gola kontaktowego. W końcówce meczu mieliśmy sytuacje na wyrównanie jak się nie wykorzystuje stu procentowych sytuacji to się traci i tak było w tym przypadku padła bramka dla gospodarzy. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

Wygrane derby seniorów !
2014-06-22 13:28:50

W dniu 21.06.2014r swój ostatni mecz w sezonie 2013/14 zagrali seniorzy na wyjeździe z Zaborowianką Zaborów. W pierwszej połowie meczu gra toczyła się najczęściej w środku pola,było dużo fauli i brakowało sytuacji bramkowych. Wynik do przerwy 0;0. Druga połowa,też obfitowała w ostrą grę,ale nasza drużyna zaczeła stwarzać sobie sytuacje bramkowe. Jedna z nich przyniosła zdobycie gola. Po strzelonej bramce drużyna Partyzanta cofneła się do obrony i zaczeła wyprowadzać kontry.Ta taktyka poskutkowała zdobyciem drugiej bramki. Zaborowianka Zaborów strzeliła Partyzantowi gola w końcówce meczu po wątpliwym rzucie karnym. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

Drużyna zakończyła sezon na 9 miejscu w tabeli. :)

Wygrany mecz U-14
2014-06-19 18:19:16

W dniu 15.06.2014  swój ostatni mecz rundy rewanżowej rozegrał rocznik U-14 z Ożarowianką na wyjeździe. Nasza drużyna rozegrała dobre spotkanie prowadząc już do przerwy 0:1. Druga połowa również toczyła się pod dyktando Partyzanta, efektem  tego było strzelenie drugiej bramki . Mecz zakończył się wynikiem 0:2.

Po tym spotkaniu rocznik U-14 zakończył  swoje rozgrywki na 3 miejscu w grupie.