Tabele - sezon 2017/2018
> Aktualności
Sparingi U-12
2014-04-30 21:15:24

W poniedziałek grupa wiekowa U-12 rozegrał sparing z rówieśnikami z Zaborowa wygrywając 9:3.

Następnego dnia (wtorek) rozegrali sparing z Błonianką z rocznikiem U-13 mecz zakończył się porażką 6:2.

Czytaj całość zwiń
Pierwsza porażka U-14
2014-04-27 20:18:43

W dniu dzisiejszym o godz 1700 swój mecz wyjazdowy rozegrał rocznik U-14, przeciwnikiem był lider Pogoń Grodzisk.Kłopoty naszej drużyny zaczęły się już na początku meczu z powodu niedojechania sędziego.Na prowadzenie spotkania został wyznaczony sędzia z grona działaczy gospodarzy. Początek spotkania rozpoczął się jednak od prowadzenia naszej drużyny,która szybko zdobyła bramkę.Wynik ten utrzymywał się do 20minuty.W dalszej części pierwszej połowy padły jeszcze trzy bramki,ale tylko dla Pogoni Grodzisk.Wynik do przerwy 3:1.

Druga połowa obfitowała w ostrą i wręcz brutalną grę nad którą nie panował sędzia.Mecz zakończył się rezultatem 5:2 dla gospodarzy.

Nic się nie stało.

Gramy dalej!!

Wyjazdowe zwycięstwo seniorów
2014-04-27 11:25:52

W dniu 26.04.2014 o godz 1700 swój mecz wyjazdowy z Guzovia Guzów rozegrali seniorzy, był to mecz za tak zwane 6 punktów. Mecz rozpoczął się pomyśli drużyny Partyzanta,pierwsza bramka padła już w 5 minucie meczu (z rzutu karnego).Po bardzo słabej dalszej części pierwszej połowy i niewykorzystanych  sytuacjach Partyzanta,drużyna gopodarzy w końcówce pierwszej połowy wyrównała na 1:1.
W przerwie meczu w szatni trener w ostrych słowach podsumował słabą grę swojej drużyny.Druga połowa meczu rozpoczęla się od składnych i pomysłowych akcji Partyzanta,które przyniosły następne gole.Mecz zakończył się wynikiem 1:4 , było to pierwsze zwycięstwo seniorów po rozpoczęciu się rundy rewanżowej.

Oby tak dalej !!

Życzenia wielkanocne !
2014-04-19 21:02:43

Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych.

Życzymy naszym zawodniką i kibicą wesołych,zdrowych i pogodnych świąt

Życzy zarząd klubu :)

Wyrównany mecz seniorów
2014-04-19 20:51:11

W dniu dzisiejszym seniorzy rozegrali spotkanie z wiceliderem Naprzód Brwinów.Od pierwszej do ostatniej minuty mecz był wyrównany i trzymał w napięciu. Drużyna Partyzanta dwukrotnie doprowadzała do wyniku remisowego.W końcówce meczu gospodarze przejeli inicjatywe,gdzie drużyna gości desperacko broniła wyniku wybijając piłkę z lini bramkowej.Bramka rozstrzygająca spotkanie padła po tak zwanej wrzutce na aferę w doliczonym czasie gry.Mecz zakończył się wynikiem 2:3 dla gości.Nareszcie seniorzy zagrali z zaangażowaniem i sercem. Utrzymanie jest w ich nogach.